Ви є тут

Мазурчак Олександр Володимирович

Мазурчак Олександр народився 30 червня 1959 року, в селі Ходорівці, Кам'янець-Подільського району. Міський голова Кам'янця-Подільського (обрано 1998, 2002, 2006).

Освіта:

  • Закінчив 1982 року Хмельницький технологічний інститут побутового обслуговування. 

Біографія:

  • Трудову діяльність розпочав 1976 року робітником Кам'янець-Подільського цукрового заводу. Від 1982 року - головний механік Хмельницького трикотажного об'єднання.
  • Від 1985 - начальник сектору держнагляду за механічними засобами вимірювання Хмельницького центру стандартизації і метрології. 
  • Від 1987 - начальник сектору метрології, заступник начальника, від жовтня 1991 - начальник Кам'янець-Подільського відділу Хмельницького центру стандартизації та метрології.
  • Від 20 листопада 1994 року - депутат, а від 27 грудня 1995 року - заступник голови Кам'янець-Подільської міської ради (на громадських засадах). 
  • Від 23 вересня 1997 року - секретар міської ради і виконувач обов'язків міського голови Кам'янця-Подільського.
  • 29 березня 1998 року вперше обрано міським головою Кам'янця-Подільського.
  • 29 грудня 2007 року призначено заступником міністра з питань житлово-комунального господарства України. У зв'язку з цим 18 січня 2008 року на позачерговій сесії Кам'янець-Подільської міської ради склав повноваження міського голови Кам'янця-Подільського. 18 червня 2008 року призначено першим заступником міністра з питань житлово-комунального господарства України.
  • У червні 2010 року за погодженням із Президентом України Віктором Януковичем і Прем'єр-міністром України Миколою Азаровим Київський міський голова Леонід Черновецький призначив Олександра Мазурчака заступником голови Київської міської державної адміністрації.
  • Нагороди: орден «За заслуги» третього ступеня (21 серпня 2004 року).
  • Від січня 2008 року - заступник міністра з питань житлово-комунального господарства України.
  • Від 18 червня 2008 року - перший заступник міністра з питань житлово-комунального господарства України.
  • Від червня 2010 року - заступник голови Київської міської державної адміністрації.
  • 26 березня 2013 подав у відставку.
  • З 26 грудня 2013 року - голова Печерської районної в місті Києві державної адміністрації.
Діяльність: